Hakkımızda - NU AJANS - Model | Tanıtım | Organizasyon

HAKKIMIZDA - ABOUT US

1992 yılından beri sunduğumuz farklı hizmet anlayışı ile profesyonelliği hedef alarak gerçekleştirdiğimiz tanıtım ve organizasyonlarda genç, eğitimli ve istekli kadromuzla kazandığımız tecrübelere her gün yenileri eklendi ve halkla ilişkilerin bir parçası haline geldi.

İzmir'de kurulduğumuzda Ege Bölgesi'nde hizmet vermeyi amaçlarken, ülke genelinde ve yurt dışında da başarılı organizasyonlara imza attık. 2004 yılından itibaren İstanbul'da da faaliyete geçen ajansımızla İstanbul-İzmir-Ankara ve tüm Türkiye’de sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Firmanızın çalışmalarında ve tanıtımında, detaylara ve iş takibine önem veren anlayışımız ile birlikte, siz deajansımızın hizmetlerinden yararlanarak, tek noktadan istediğinizin ötesinde bir sonuca ulaşabilirsiniz.

 

BİRLİKTE HER ZAMAN GÜZELLİKLERE DOĞRU...

 

ABOUT USSince 1992, we have target professionalism in our presentations and organizations with our different service mentality. We built up our experiences day by day and our agency expanded its service subjects and become a part of public relations.

After İzmir, our agency have started business in İstanbul since 2004, now we are happy to serve you in İstanbul-İzmir-Ankara and all Turkey.

In your company presentation, you may befenit our services with our mentality that attaches importance to details and business pursuit and take the best result.